Nowości  Samoloty pasażerskie    
 


Samoloty pasażerskie > Pięć gwiazdek Skytrax dla pierwszej klasy Lufthansy

2013-01-24 Pięć gwiazdek Skytrax dla pierwszej klasy Lufthansy

Samoloty niemieckich linii lotniczych Lufthansa zostały nagrodzone pięcioma gwiazdkami w rankingu Skytrax za kompleksową ofertę produktów i usług, przygotowaną specjalnie z myślą o pasażerach klasy pierwszej.

W badaniu Skytrax, Lufthansa została wyróżniona za komfort podróży w kabinie pierwszej klasy wyposażonej w osiem ergonomicznych foteli, które można jednym przyciskiem rozłożyć do poziomego łóżka o długości 207 cm. Najwyższe noty trafiły zyskał także pokładowy system rozrywki, oferujący 17 calowe ekrany, na których można obejrzeć ponad 100 filmów w ośmiu językach. Dostępny jest także bogaty wybór kanałów TV i radiowych, a także kolekcja 200 płyt CD i książek. Dodatkowo, Skytrax docenił wyróżniającą się obsługę na pokładach samolotów Lufthansy.


(grafika: Lufthansa)

Przewoźnik został także wyróżniony za obsługę naziemną - terminal klasy pierwszej we Frankfurcie, również zdobył pięć gwiazdek w ranking Skytrax. Oprócz ekskluzywnej i dyskretnej obsługi gości terminalu, uznanie zdobyły wygodne fotele i kanapy oraz ciche pokoje do odpoczynku. Uwagę jury zwróciła również osobna palarnia cygar, luksusowe łazienki oraz nieograniczony wybór dań, deserów, napojów oraz alkoholi.

"Wyróżnienie Skytrax jest dla nas potwierdzeniem, że Pierwsza Klasa Lufthansy należy do światowej czołówki. Nasi pasażerowie doceniają komfort ekskluzywnej Klasy Pierwszej, a wyróżnienie Skytrax zachęca nas by nadal w nią inwestować i oferować oraz wyższą jakość obsługi zarówno na pokładzie, jak i na terenie portów lotniczych." - powiedział Reinold Huber z linii Lufthansa.


(grafika: Lufthansa)


(grafika: Lufthansa)

Od 1999 roku, Skytrax każdego roku organizuje niezależne badania, które odzwierciedlają poziom satysfakcji klientów z 38 różnych części składowych produktów i usług oferowanych przez 200 linii lotniczych. Skytrax jest uznawane za najbardziej prestiżowe wyróżnienia usług i produktów w branży lotniczej.


(grafika: Lufthansa)

Samoloty pasażerskie na serwisach społecznościowych: